Informacja dla uczestników Certyfikacji 25 listopada 2013

13 listopada, 2013 11:43 am Published by

Podczas posiedzenia, rozpocznie się 25 listopada 2013 r. o godz. 13:30, Komisja Certyfikacyjna przeprowadzi kontrolę spełnienia przez szpital kryteriów koniecznych do odnowienia lub uzyskania certyfikatu „Szpital bez bólu”.

Certyfikacja odbędzie się w Hotelu Batory, ul. Sołtyka 19 w Krakowie.

Do kontroli należy przygotować:

• Karty dokumentacji postępowania przeciwbólowego oraz monitorowania działań niepożądanych dla wszystkich pacjentów (oryginały) ze wskazanych dni.
  • Zaświadczenie o uczestnictwie personelu medycznego w szkoleniu z zakresu uśmierzania bólu pooperacyjnego (np. lista obecności z podpisami uczestników).
  • Pisemne upoważnienie od Dyrektora Szpitala.

Informacje dodatkowe:

• Karty dokumentacji postępowania przeciwbólowego (oryginały) dla wszystkich pacjentów z ostatnich trzech miesięcy (wskazane dni) monitorowania i wdrażania procedur Polskiego Towarzystwa Badania Bólu.
  • Dokumentacja obejmuje miesiące: listopad 2013, październik 2013, wrzesień 2013.
  • Karty dokumentacji należy przygotować odpowiednio z dni:
    7 listopada 2013
    5, 17, 28 października 2013
    10, 26 września 2013

* Jeżeli wyznaczonym dniu nie wykonywano zabiegów, dokumentację należy przygotować, z dnia następnego lub poprzedzającego.

Prosimy o dosłanie wniosków i potwierdzenie udziału pod numerem 22 658 23 61 lub mailowo: szpital@szpitalbezbolu.pl do dnia 19 listopada 2013r.

Tags: , ,