Ośrodki zgłoszone

Lista ośrodków będących w procesie certyfikacji:

  1. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie, ul. Szpitalna 10, 64-400 Międzychód
  2. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku, ul. Leśna 22, 37-300 Leżajsk
  3. Warszawski Szpital dla Dzieci w Warszawie, ul. Kopernika 43, 00-328 Warszawa
  4. Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kamiennej Górze, ul. Bohaterów Getta 10, 58-400 Kamienna Góra
  5. 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku, ul. Polanki 117, 80-305 Gdańsk
  6. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji we Wrocławiu, ul. Ołbińska 32, 50-233 Wrocław
  7. Polsko – Amerykańskie Kliniki Serca w Dąbrowie Górniczej, ul. Szpitalna 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza
  8. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu, ul. Krakowska 44, 45-075 Opole
  9. Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku Białej, ul. Armii Krajowej 180, 43-300 Bielsko Biała
  10. Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Kamiennej Górze, ul. Korczaka 1, 58-400 Kamienna Góra
  11. Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, ul. Szpitalna 1, 39-400 Tarnobrzeg
  12. Krapkowickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Krapkowicach, os. XXX-lecia 21, 37-303 Krapkowice
  13. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce, Ul. Adama Dowgirda 9, 17-200 Hajnówka
  14. MEDINET Sp. z o.o. Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Szpital w Nowej Soli, ul. Chałubińskiego 7, 67-100 Nowa Sól
  15. MEDINET Sp. z o.o. Dolnośląskie Centrum Chorób Serca we Wrocławiu, ul. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław
  16. Miedziowe Centrum Zdrowia S.A. w Lubinie, ul. M. Skłodowskiej-Curie 66, 59-300 Lubin
  17. Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny „Górka” im. dr Szymona Starkiewicza w Busku Zdroju, ul. Starkiewicza 1, 28-100 Busko – Zdrój
  18. Szpital Powiatowy w Jarocinie, ul. Szpitalna 1, 63-200 Jarocin
  19. Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o, ul. A. Piechowskiego 36, 83-400 Kościerzyna
  20. Klinika Chirurgii Endoskopowej w Żorach, ul. Bankowa 2, 44-240 Żory
  21. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Dzieci i Dorosłych Szpital im. I. Mościckiego, H. Kawalski, M. Moś Sp. J. w Chorzowie, ul. Powstańców 27, 41-500 Chorzów
  22. Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca w Starachowicach, ul. Radomska 70 D, 27-200 Starachowice
  23. Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno – Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu, ul. Paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych
  24. Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku –Białej, ul. Wyzwolenia 18, 43-300 Bielsko – Biała
  25. Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi, Sp. z o. o., ul. Kosynierów Gdyńskich 61, 93-357 Łódź
  26. Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie, ul. Prądnicka 80, 31-202 Kraków
  27. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pulmonologicznej, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie, ul. Prądnicka 80, 31-202 Kraków
  28. Oddział Neurologii z Pododdziałem Udarowym Szpital Kolejowy w Pruszkowie Sp. z o.o.. ul. Warsztatowa 1, 05-800 Pruszków
  29. Centrum Usług Medycznych Dializa- Regionalne Centrum Nefrologii w Szczecinku, ul. Kilińskiego 7/4,6, 78-400 Szczecinek
  30. Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. w Warszawie, Pl. Starynkiewicza 1/3, 02-215 Warszawa
  31. Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku, ul. Ogrodowa 12, 15-027 Białystok
  32. Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno – Rehabilitacyjny w Zakopanem, ul. Balzera 15, 34-500 Zakopane
  33. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Fryderyka Szopena 2, 35-055 Rzeszów
  34. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o., ul. Dekerta 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
  35. Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie, ul. Prof. Antoniego Gębali 6, 20-093 Lublin
  36. Centrum Onkologii im. Prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy, ul. dr I. Romanowskiej 2, 85-796 Bydgoszcz
  37. Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROJE” w Szczecinie, ul. Mączna 4, 70-780 Szczecin
  38. Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. w Polanicy – Zdrój, ul. Jana Pawła II 2, 57-320 Polanica-Zdrój
  39. Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o., ul. A. Piechowskiego 36, 83-400 Kościerzyna
  40. Prywatny Szpital „Weiss Klinik” w Chorzowie, ul. Wiejska 4, 41-503 Chorzów
  41. Śląski Instytut Matki i Noworodka w Chorzowie, ul. Strzelców Bytomskich 11, 41-500 Chorzów
  42. Oddział Ginekologiczno-Położniczy GIN MEDICUS Sp. z o.o. , ul. Sowińskiego 57, 07-200 Wyszków